Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO8-1 18.15 - 19.00 Ruben van Tilborg, Martin Naaijen
  • 4B
  • -
GRC14 JO9-1 18.15 - 19.30 Dimar Vervoorn
  • 3AB
  • -
GRC14 JO10-1 18.15 - 19.30 Martin van Eeten, Wilko van Tongerlo, Enno Kagiorgis
  • -
GRC14 JO14-1 18.15 - 19.30 Alexander Vos, Marc Pullen
  • 3B
  • -
GRC14 MO13-1 18.15 - 19.30 Wim Duizer, Lucien Besselink
  • 1B
  • -
GRC14 MO15-1 18.15 - 19.30 Corry van den Oever
  • 1A
  • -
GRC14 JO17-1 19.30 - 21.00 Reinier van Tilborg
  • 3A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO9-2 18.15 - 19.30 Christian de Heus, Diederick Bax
  • -
GRC14 JO11-1 18.15 - 19.30 Wesley Kanon, Bryan Tamerus
  • 3BA
  • -
GRC14 JO13-1 18.15 - 19.30 Wesley van den Oever, Ousmane Traore, Arno Grandia, Gert-Jan Hoeke, Wilfred Buizer
  • 1A
  • -
GRC14 JO13-2 18.15 - 19.30 Mike Jansen
  • -
GRC14 JO15-1 18.15 - 19.30 Thijmen Rietveld, Danilo Kros, Mathijs Hooghiemstra, Arno Brienen
  • 3A
  • -
GRC14 2 19.30 - 21.00 Pascal Smits
  • -
GRC14 JO19-1 19.30 - 21.00 Kelvin van Es, Mike Jansen
  • 3B
  • -
GRC14 1 20.00 - 21.30 Piet de Kruif
  • 1a
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO7-1 18.15 - 19.00 Pieter van Rijt, Michel Pulle
  • 4A
  • -
GRC14 JO8-1 18.15 - 19.15 Ruben van Tilborg, Martin Naaijen
  • 4B
  • -
GRC14 JO9-1 18.15 - 19.30 Dimar Vervoorn
  • 3AB
  • -
GRC14 JO10-1 18.15 - 19.30 Martin van Eeten, Wilko van Tongerlo, Enno Kagiorgis
  • -
GRC14 JO14-1 18.15 - 19.30 Alexander Vos, Marc Pullen
  • 3B
  • -
GRC14 MO13-1 18.15 - 19.30 Wim Duizer, Lucien Besselink
  • 1B
  • -
GRC14 MO15-1 18.15 - 19.30 Corry van den Oever
  • 1A
  • -
GRC14 JO17-1 19.30 - 21.00 Reinier van Tilborg
  • 3A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO13-1 18.15 - 19.15 Wesley van den Oever, Ousmane Traore, Arno Grandia, Gert-Jan Hoeke, Wilfred Buizer
  • 1A
  • -
GRC14 JO9-2 18.15 - 19.30 Christian de Heus, Diederick Bax
  • -
GRC14 JO11-1 18.15 - 19.30 Wesley Kanon, Bryan Tamerus
  • 3BA
  • -
GRC14 JO13-2 18.15 - 19.30 Mike Jansen
  • -
GRC14 JO15-1 18.15 - 19.30 Thijmen Rietveld, Danilo Kros, Mathijs Hooghiemstra, Arno Brienen
  • 3A
  • -
GRC14 3 19.00 - 20.30 Nico Tamerus
  • -
GRC14 2 19.30 - 21.00 Pascal Smits
  • -
GRC14 JO19-1 19.30 - 21.00 Kelvin van Es, Mike Jansen
  • 3B
  • -
GRC14 1 20.00 - 21.30 Piet de Kruif
  • 1a
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!