Cookie beleid GRC 14

De website van GRC 14 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO8-1 18.15 - 19.30 Stefan Bremmert, Corne van Tilborg
  • 1BB
  • -
GRC14 JO9-1 18.15 - 19.30 Menno Colijn, Willem van der Kaa
  • 1BA
  • -
GRC14 JO10-1 18.15 - 19.30 Wesley Kanon, Enno Kagiorgis
  • 1AB
  • -
GRC14 JO10-2 18.15 - 19.30 Pieter van Maren, Roman Schouten
  • -
GRC14 JO11-2 18.15 - 19.30 Pieter van Maren, Roman Schouten
  • -
GRC14 MO11-1 18.15 - 19.30 Wilfred Buizer, Gert-Jan Hoeke, Martin Monshouwer
  • 4 pupillen
  • -
GRC14 MO17-1 18.15 - 19.30 Peter Ippel, Leon Vink
  • 2A
  • -
GRC14 JO16-1 19.30 - 21.00 Arno Grandia, Jurrian de Graaff
  • 1B
  • -
GRC14 JO17-1 19.30 - 21.00 Reinier van Tilborg, Ousmane Traore
  • 3A
  • -
GRC14 JO19-1 19.30 - 21.00 Kelvin van Es, Mike Jansen
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO14-1 18.00 - 19.15 Alexander Vos, Wesley Kanon
  • 1A
  • -
GRC14 JO11-1 18.15 - 19.30 Adriaan Drachter
  • -
GRC14 JO11-2 18.15 - 19.30 Remco de Visser, Wesley Kanon, Bryan Tamerus
  • 3BB
  • -
GRC14 JO12-1 18.15 - 19.30 Ivo Colijn, Marco Smits
  • 1B
  • -
GRC14 JO13-1 18.15 - 19.30 Bryan Tamerus, Nico Tamerus
  • 2B
  • -
GRC14 2 19.30 - 21.00 Pascal Smits
  • -
GRC14 1 20.00 - 21.30 Mark Kroese
  • 1a
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO06-1 18.00 - 19.00 Mathieu Colijn
  • -
GRC14 JO7-1JM 18.15 - 19.15 Jan Arie Smits, Henri Versteeg
  • -
GRC14 JO8-1 18.15 - 19.30 Stefan Bremmert, Corne van Tilborg
  • 1BB
  • -
GRC14 JO9-1 18.15 - 19.30 Menno Colijn, Willem van der Kaa
  • 1BA
  • -
GRC14 JO10-1 18.15 - 19.30 Wesley Kanon, Enno Kagiorgis
  • 1AB
  • -
GRC14 JO10-2 18.15 - 19.30 Pieter van Maren, Roman Schouten
  • -
GRC14 JO11-2 18.15 - 19.30 Pieter van Maren, Roman Schouten
  • -
GRC14 MO11-1 18.15 - 19.30 Wilfred Buizer, Gert-Jan Hoeke, Martin Monshouwer
  • 4 pupillen
  • -
GRC14 MO17-1 18.15 - 19.30 Peter Ippel, Leon Vink
  • 2A
  • -
GRC14 JO16-1 19.30 - 21.00 Arno Grandia, Jurrian de Graaff
  • 1B
  • -
GRC14 JO17-1 19.30 - 21.00 Reinier van Tilborg, Ousmane Traore
  • 3A
  • -
GRC14 JO19-1 19.30 - 21.00 Kelvin van Es, Mike Jansen
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GRC14 JO14-1 18.00 - 19.15 Alexander Vos, Wesley Kanon
  • 1A
  • -
GRC14 JO11-1 18.15 - 19.30 Adriaan Drachter
  • -
GRC14 JO11-2 18.15 - 19.30 Remco de Visser, Wesley Kanon, Bryan Tamerus
  • 3BB
  • -
GRC14 JO12-1 18.15 - 19.30 Ivo Colijn, Marco Smits
  • 1B
  • -
GRC14 JO13-1 18.15 - 19.30 Bryan Tamerus, Nico Tamerus
  • 2B
  • -
GRC14 3 19.00 - 20.30 Nico Tamerus
  • -
GRC14 4 19.00 - 20.30 Nico Tamerus
  • -
GRC14 2 19.30 - 21.00 Pascal Smits
  • -
GRC14 1 20.00 - 21.30 Mark Kroese
  • 1a
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!